• 605-285-319
  • biuro@rekowski.com.pl
  • english

  Firma

  „FIRMA REKOWSKI” zajmuje się produkcją podzespołów i części zamiennych do maszyn rolniczych. Naszym głównym produktem są części do kosiarek rotacyjnych. Długoletnie doświadczenie w obróbce metalu gwarantuje wysoką jakość i 100% powtarzalność produkowanych wyrobów. Początkowo funkcjonując jako firma „MILENA” , która istnieje na rynku ponad 20 lat postanowiliśmy otworzyć drugą firmę , której głównym filarem jest branża metalowa. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co pozwala świadczyć usługi z zakresu cięcia , gięcia i spawania stali. Wszystkie nasze produkty malujemy farbami proszkowymi firmy INVER.
  „FIRMA REKOWSKI ” ściśle współpracuje z prężnie rozwijającą się firmą INVER producentem farb proszkowych. Produkty INVER gwarantują wysoką wydajność oraz jakość zgodnie ze standardami Qualicoat .Systematyczne badania prowadzone przez INVER sprawiają , że firma jest w stanie wyprodukować każdy żądany przez klienta produkt a „FIRMA REKOWSKI” dostarczy go Państwu w każde miejsce w Polsce.
  Od wielu lat produkujemy również fartuchy ochronne do kosiarek rotacyjnych oraz wyroby foliowe i gumowe według indywidualnych zamówień.
  Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i wysokich wymagań odbiorców na rynku krajowym i europejskim. Szeroki wachlarz usług sprawia , że każdy z naszych klientów znajdzie tutaj rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.
  Zapraszamy do współpracy.